Atelier Rebul Apple Cinnamon Collection

APPLE CINNAMON

Yılbaşının ikonik kokusu Apple Cinnamon tekrar karşınızda!

Yeni yılın habercisi, tarçının baharatlı kokusunun elmanın tazeliği ile buluştuğu Apple Cinnamon Koleksiyonu, yeniden ve sınırlı sayıda sizlerle buluşmayı bekliyor. Farklı boy mum ve çubuklu oda kokusu ile yılbaşı ruhunu evinize getirin!

ALIŞVERİŞE BAŞLA

PALO SANTO WISH KIT

Uzun zamandır beklediğiniz Palo Santo Wish Kit yeniden sizlerle!

Yıl yeni ise, dilekleriniz de yeni olsun… Sadece yeni yıla özel olan ve sınırlı sayıdaki, pozitif enerji yayan mucizevi Palo Santo çubuklarıyla sağlık, aşk ve mutluluktan dilediğiniz sizin olsun.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
Atelier Rebul Wish Kit Palo Santo
Atelier Rebul Mini Trio Candle Set

MINI TRIO MUM SETİ

Yılbaşına özel sınırlı sayıda üretilen ve sevilen üç ikonik Atelier Rebul kokusunun bir araya geldiği lüks kutulu yeni mum seti.

Apple Cinnamon, Bereket ve Hemp Leaves'in 65 gram mini boylarından oluşan üçlü set evinizin ve yeni yıl masanızın her köşesinde farklı duyuları canlandırmaya hazır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

XL MUMLAR

Çok sevdiğiniz mumlarımız şimdi daha büyük ve daha parlak!

XL 950 gr mumlarımız, daha uzun yanma süreleriyle evlerinizi ve sofralarınızı ışıl ışıl yapsın! Apple Cinnamon, Bereket, Hemp Leaves ve İstanbul seçenekleriyle...
 

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

BEREKET

2023 “Bereket”i ile gelsin!

Limonun tazeliği ve tarçının sıcaklığıyla harmanlanmış narın bereketi, Bereket Koleksiyonu ile yeni yılda yaşam alanlarınıza ve sofranıza taşınıyor. Hem de 950 gr kocaman mumuyla!

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

Atelier Rebul XL Candles
Atelier Rebul Bereket Collection

AYRICALIKLI SERVİSLERİMİZ


Atelier Rebul Customized Products

ONLAR KADAR ÖZEL

Sevdiklerinizin baş harfleri ile kişiselleştirilebileceğiniz nostaljik parfüm şişeleri ve şık hediye kutuları, özel olarak yazdığınız not ile tamamlanan kişiselleştirilmiş dolum kolonyaları ve hediye setleri bu yıl da sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Atelier Rebul Gift Sets

HEDİYE BİR SANATTIR

Bir arada yaşamanın en güzel ritüeli hediye vermektir. Atelier Rebul bu yılbaşında da en özel hediye alternatiflerinin adresi. Sevdiklerinizin isimlerinin baş harfiyle kişiselleştirdiğimiz, şık kurdeleli hediye kutularımız, yılın o özel gününde açılmayı bekliyor.

Atelier Rebul Stores

MAĞAZALARIMIZ

Gelin, 2023 yılını güzel duygularla karşılayalım... Güvenle alışveriş yapabilmeniz, marka danışmanlarımızdan destek alarak, kişiselleştirilmiş hediye setlerini arzu ettiğiniz gibi hazırlatabilmeniz için her şeyi düşündük… Umutla gireceğimiz yeni yılda, tüm mağazalarımız yılbaşı ruhunu taşıyan vitrin ve dekorasyonlarıyla sizleri bekliyor.

Atelier Rebul Same Day Delivery Service

AYNI GÜN KAPINIZDA

Özenle hazırladığımız yılbaşı hediyeleriniz aynı gün sevdiklerinizin kapısında. İstanbul içi* saat 12.30’a kadar vereceğiniz siparişlerinizi, “Aynı Gün Teslimat” hizmetimizle saat 20.00'e kadar vereceğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Yılbaşı Hediyeleri: 2023 Yeni Yıl Hediyeleri

Kapılarından girdiğiniz anda yeni yılın muhteşem enerjisini hissedeceğiniz Atelier Rebul mağazaları, bu yıl da dileklerinize eşlik ediyor. Her sene heyecanla beklenen, sadece yılbaşı dönemine özel sınırlı sayıdaki ikonik koleksiyonlarıyla farkını yeniden ortaya koyan Atelier Rebul; bereket, sağlık, mutluluk, aşk enerjisini sizinle ve sevdiklerinizle buluşturmaya hazır. En sevilen, en yeni ve sadece yeni yıla özel sunulan koleksiyonlarıyla 2023’e heyecanla ‘merhaba’ demeye hazırlanan marka bu heyecanına ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut ve Çiçek Sanatçısı Yunus Karma’nın özel dokunuşlarını kattı.