Scroll for zoom

Çırağan Palace Eau de Cologne 250 ml - 80°

Please Select Size

Çırağan Sarayı’nın görkemli bahçeleri ve eşsiz boğazın ilhamıyla… Çırağan Sarayı'na özel yarattığımız bu yeni koku ile sizleri Çırağan Sarayı’nı keşfe davet ediyoruz. Çırağan Sarayı yüzyıllardır tüm ihtişamı ve güzelliğiyle Boğaz kıyılarında yükselirken aynı zamanda mavinin, tatlı tatlı esen rüzgarın ve saray bahçesi çiçeklerinin buluşma noktası oldu. Asırlık markaların buluştuğu bu özel kokuda da; sarayın yemyeşil bahçelerindeki özenle seçilen çiçeklerin canlandırıcı notaları, boğazın ferahlatıcı tarifsiz havası ve zengin narenciye notaları ile bir araya geliyor. Sardunya ve menekşenin zarif kokusu ile otelin logosunda yer alan, yeniden doğuşu simgeleyen stilize edilmiş lilyum çiçeğinin zarif notası hafızalarda Çırağan Sarayı’nı yaşatıyor. Bu özel koku deneyimi sıcak ve mistik bir dünya ile sonlanıyor. Çırağan Sarayı’nın dokusundan ve mimarisinden ilham alan amber ve meşenin mistik harmanı, vanilya ve pralinin tatlı dokunuşuyla birleşerek hafızalara kazınıyor. Bir zamanlar lale şenliklerine ev sahipliği yapmasıyla hafızalarda yer eden saraya özel yaratılan bu koleksiyonun rengarenk notaları, kendisini kokunun her anında hissettiriyor.

Sadece notaları ile değil, tasarımıyla da geçmişin ihtişamını yaşam alanlarına taşıyan bu özel ürünlerin üzerindeki sembolik anahtar sarayın ve anıların anahtarını temsil ediyor. ATELIER REBUL X ÇIRAĞAN PALACE koleksiyonundaki ürünlerin tasarımında dönemin altın varak tipografisinden ilham alınırken, ambalaj yüzeyinde yer alan kabartma monogram doku, Boğaz’ın keyif veren sürekli akıntısının izlerini yansıtıyor ve nerede olursanız olun Çırağan Sarayı’nı yaşatıyor.

ATELIER REBUL X ÇIRAĞAN PALACE koleksiyonunda yer alan ve misafirperverliğin sembolü olan kolonya ile hem kendiniz hem de sevdiklerinize Çırağan Sarayı’nın eşsiz atmosferini yaşatın.

Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Linalool, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Limonene, Coumarin.
Bir miktar kolonyayı avuç içine dökerek uygulayın.